Rozprawka na temat ... Internet- szansa czy zagrożenie Mogę prosić o pomoc jest mi to potrzebne na poniedziałek tylko nie mam pojęcia jak zrobić

w argumentach uwzględnij to co dzieci robia w internecie.  - nie umieja kożytać z internetu wchodzą na stronki dla nich nieprzeznaczone - nastolatki szukają znajomych i robia sobie zdjecia ktore ktos może je wykozystać przeciw nim. - internet tez moze rozwinac nasze rone obszary wiedzy (www.kopaniawiedzy.pl)   rozwin te myslniki (argumenty) Sama napisz co sądzisz o internecie   i pamiętaj o zasanadch do pisania rozprawki (teza, argumnty etc)