O czym opowiadanie detektywistyczne ? Muszę na polski napisać opowiadanie detektywistyczne ale nie mam pojęcia o czym. Chciała bym o czymś abym mogła to rozwinąć na ok. 2 strony A4. Macie pomysły o czym napisać ? Oczywiście nagradzam ! :)

A może o czymś tak niezwykle dziecinnym, a równocześnie "trudnym" do zrozumienia? ;> Coś typu" Szkoła podzielona jest na "grupy" (utalentowani, emo, itd.) - Bal Halloweenowy (wszyscy w przebraniach), "szczyt" imprezy- wybieranie królowej i króla, -wybrani, nagle gaśnie światło - nie ma królowej. Każdy wpada w panikę, a w detektywa "bawi" się szkolny ciamajda. Czy mu się uda poznać prawdę? xD