napisz list do mamy na dzień mamy plis mam.na jutro

napisz list do mamy na dzień mamy plis mam.na jutro
Odpowiedź

Droga Mamo!!! Piszę do Ciebie ten list aby wyrazić moc moich podzieńkowań za wszystko co dla mnie zrobiłąś.Jesteś najmilszą i najukochańszą osobą , jaką znam na tym świecie. Twoja wyrozumiałość jest duża, zawsze z checiom mnie wysłuchasz i doradzisz. Pomagasz mi w trudnych dla mnie chwialch i zawsze poscięcasz sie dla mnie . Dziekuje Ci za togze za moje humory, które czesto sa nieznośne, bunt, złość i hałas. Ty jako jedyna nie przestałas mnie kochać. Przepraszam Cię za słowa , które czqasem wypowiedziałam w złości i naprawde załuje tego. Choć czasem było lepiej, czasem gorzej, to i tak potrafimy się porozumić i podziwam Cię za to ale tagrze za wiele innych rzeczy . J bardzo Ci za to wszystko Dziekuje Nikt inny nie zastąpi mi Ciebie Mamo  Napisałam do Ciebie ten list bo chce abyś wiedziała , ze Cię bardzo Kocham.I nigdy nie przestane Córka KarolinaxD

                                                                             Krakow 29maja 2016 rok Droga Mamo! Z okazji dnia mamy chcem Ci złożyć życzenia, Zyczę ci dużozdrowia szczęścia pomyślności dziekuje za pomoc w nauce za cierpliwość za to że mnie kochasz i czego sobie życzysz buziaki! Pozdrawim Mamusiu z kolonii

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

napisz list do mamy na dzień mamy plis mam.na jutro

napisz list do mamy na dzień mamy plis mam.na jutro...