wyjaśnij funkcje internetu w 5 kategoriach wyszukiwanie, zwiedzanie,zabawa, komunikowanie się, nauka. bardzo dziękuje

1. Wyszukiwanie Internet pomaga w wyszukiwaniu poprzez np. wyszukiwarki opierające się na indeksach witryn internetowych. Pozwala nam to dotrzeć do wielu informacji. Najbardziej popularną wyszukiwarką jest Google.pl.   2. Zwiedzanie Internet umożliwia nam opracowanie planu zwiedzania danego miejsca, kupić bilety, opracować kosztorys czy zarezerwować  miejsca w hotelu.   3. Zabawa Liczne portale z grami zapewniają zabawę dla dzieci zarówno młodych, jak i dla nastolatków. Można też znaleźć poradniki do gier nieelektronicznych.   4. Komunikacja Komunikowanie sie przez Internet pozwalają liczne komunikatory np. Gadu-Gadu, Skype, Tlen. Można prowadzić chat tekstowy, rozmowę audio lub wideo. Obecnie możemy nawet zorganizować zebranie przez Internet.   5. Nauka Internetowe encyklopedie np. Wikipedia posiadają ogromne zasoby wiedzy. Pozwalają na zdobywanie wiedzy nie tylko dzieciom, lecz również dorosłym.