Dlaczego Święta Blanka może być wzorem do naśladowania. PLIIIIISSSSSSSSSSSSS pomocy!!!!

sw.blanka byla krolowa francji , zona Ludwika 17 i matka 13 jego dzieci . Byla t niesamowita kobieta . Modra jako wladczyni wierna jako zona i niesamowicie opiekuncza kochajaca dla swych dzieci. Zbuntowala przeciwko sobie wielu politykow i dla kraju sprzeciwila sie im . Ludnosc byla jej wdzieczna za zmiany i dobrobyt ludnosci

Swięta Blanka może być wzorem do naśladowania, ponieważ pomimo chwil zwątpienia i niewiary w końcu pojednała się z Bogiem i została świętą. W życiu kierowała się dobrem innych ludzi. Była wspaniałą kobietą, która troszczyła się o swoich poddanych.   Ps:Pierwsze słyszę o tej Blance, ale to na pewno bd dobrze. Taki opis pasuje do każdego świętego ^^ Pzdr.