WYPRACOWANIE NA TEMAT : RODZINA MOICH MARZEŃ PRZYNAJMNIEJ NA PÓŁ STRONY KARTKI A4 DAJE NAJ

Rodzina jest bardzo wazna dl kazdego człowieka. Każdy człowiek marzy o kochajace sie rodzinie. Wymarzony dom powinien dawac na duzo radosciei, i co najwazniejsze kazdy powinien sie czuc w nim bezpiecznie. Rodzice powinni wychowywać i dbać o swoje dziec, powinni się starać żeby im niczego nie brakowowało. Okazywać im swoją miłość. Być pomocnym kiedy tego potrzebują. Dzieci powinni spęlniać swoje obowiązki i pomagać swoim rodzicom. Okazywać im należyty szacunek i swoją miłość do nich. Taka wymarzona rodzina powinna sobie ufoa i kozdy powinien na sobie polegac i powinien liczyc na pomoc w kazdej chwili. Proszę : )

Rodzina moich marzen bedzie taka rodzina ,w ktorej bedzie milosc i harmonia.Chcialbym stworzyc taki dom do ktorego bede chetnie wracal i w ktorym bede od wejscia czul pieczone ciasto.W moim domu wszyscy beda czuli sie bezpiecznie i jezeli ktos z mojej rodziny bedzie mial klopoty to bede w kazdej sytuacji na bacznosci.Dzieci moje beda kochane i wychowam ich na dobrych ludzi ,ktorzy nie beda smiali sie z czyjegos nieszczescia i zawsze pomoga innym oczywiscie w takim stopniu w ktorym dadza rade.A nasz dom bedzie otwarty dla naszych przyjaciol ,bedziemy wspolnie ubierac choinke a prezenty bede chowal tak gleboko aby zrobic  potem niespodzianke .Rodzina to jest podstawa do tego aby powiedziec ze wiem po co zyje i nawet jak bedzie wiele zmartwien to i tak bedziemy razem.Chcialbym miec taka rodzine jaka mam teraz szczesliwa i kochana wiem ze kiedy wracam to mama sie do mnie usmiechnie zapyta co u mnie a tata zamiast mowic nie mam czasu pyta czy pojdziemy razem do kina ,wlasnie zycze aby kazdy zalozyl sobie taka rodzine i aby czul sie w niej potrzebny i doceniony.