Kamila podeszła do okna i zaczęła oglądać prometejski bunt chłopców z jej szkoły. Gdy przestała myśleć o niczym,odeszła od okna i wyszła na dwór.Chłopcy z jej szkoły nadal nie mieli zamiaru słuchać wykładowcy,który chciał jedynie ich czegoś nauczyć. Nagle naszej bohaterce przypomniało się,że musi iść do koleżanki po zeszyt.Niestety nie wiedziała gdzie ona mieszka.Kamila wyciągnęła z torby telefon i zadzwoniła do koleżanki.Ta odparła,że będzie czekała na nią przy sklepie,a dalej pojadą autem z jej tatą.Kamila na początku nie myślała o tym jak później wróci do domu.Musiała iśc do koleżanki.Gdy doszła do sklepu przy którym stała koleżanka,przypomniało jej się, że będzie musiała wrócić do domu.Podczas podróży samochodem zapisywała sobie nazwy ulic przez które przechodziła.Narysowała również mapkę.Nie chciała się zgubić.Gdy już otrzymała od koleżanki zeszyt wyszła od niej z domu i wyciągnęła kartkę na której wszystko zapisywała.W ten sposób doszła do domu po nitce do kłębka. już nie mam pomysłów :) Mam nadzieje,że chociaż troszeczkę pomogłam.