zachec ludzi do nauki historii

Zachęcam was do nauki historii, ponieważ na tej lekcji można nauczyś się wiele ciekawych rzeczy. Dowiesz się o przeszłości Polski, kto był królem,jakie wtedy ludzie mieli prawa i obyczaje. mam nadzieje że pomogłam

Większość dzieci nie lubi uczyć się historii,najgorsze jest zapamiętywanie dat.Nauczyciele prowadzą lekcje w moło interesujący sposób. Ja dla zachęcenia proponuję założyć pottal społecznościowy w internecie.Nalezy naukę zmienić w zabawę.Dzieci bardzo chętnie kożystają z komputerów,więc piszmy blog z ciekawostkami o postaciach historycznych,ich życiu i osiągnięciach.Taka forma pozyskiwania wiedzy nie będzie kojazona z przymusem,a uczniowie chetnie będą zaglądać na blog i włączać się do dyskusji na temat np.:Bolesława Chrobrego.