Pilneeeee!!!!!! Potrzebuję streszcenia ewangelii z tej niedzieli z 20 listopada ... Pomocy teraz ;) tylko musi być streszczenie a nie przepisane !!!!!

Pilneeeee!!!!!! Potrzebuję streszcenia ewangelii z tej niedzieli z 20 listopada ... Pomocy teraz ;) tylko musi być streszczenie a nie przepisane !!!!!
Odpowiedź

Ewang.wg Mat.   Po śmierci gdy nastąpi zmartwychwstanie  jedni staną po prawej (dobrzy, sprawiedliwi) drudzy po lewej (źli, niesprawiedliwi) i powie do tych z prawa Cokolwiek uczyniliście  jednemu z tych najmniejszych  to mnie uczyniliście.-to znaczy w słowach Chrystusa  Byłem głodny a daliście mi jeść, byłem spragniony a daliście mi pic byłem przybyszem a przyjeliście mnie, byłem chory a odwiedziliscie mnie,,byłem w więzieniu a przyszliście do mnie. A z lewej strony zostaną potępieni ponieważ  całe życie byli nieużyteczni , samolubni, źli, sprawiali same przykrości i nieszczęscia.Cóż z tego że się modlili , ale nie uczynili nic dobrego w swoim życiu.   Będzie stopniował nagrody i kary dokładnie według zasług.   Liczę na naj!!!!

Dodaj swoją odpowiedź