przeprowacz wywiad z świętym mikołajem

-Cześć Mikołaju ! -Dzień dobry dzieci (czy jak tam chcesz) -Czy to prawda że jesteś Świętym Mikołajem? -Tak oczywiście ! -Skąd do nas przyjechałeś? -Z Laponii , dalekiego kraju w którym ciągle pada śnieg i prezenty są co 2 sekundy ! -Czy to prawda że jesteś bardzo dobry dla dzieci z całego świata ? -Tak bo rozdaje nawet najbiedniejszym dzieciom lokomotywy i różne zabawki !

Witaj! Święty Mikołaju. - Jak sie czujesz? -A dobrze. - Czy miałeś już jakieś dzieci dzisiaj? -Tak miałem i to sporo. Dawałem im cukierki i słuchałem co by chcieli. - Napewno się cieszyli? - Tak, ale jeden chłopczyk się popłakał i nie chciał iść. - Bardzo to przykre, ale mam nadzieje, że przestał płakac i przyszedł do pana? - Tak. Uspokoiło się i powiedziałem, że nie ma sie niczym denerwować. - Aha. Dziękuję za miły wywiad i myślę, że za niedługo znów się spotkamy. - JA tez dziękuję i dowidzenia.