1. Napisz zaproszenie dla nauczycieli na "Wieczór z piłką nożną" 2. Napisz ogłoszenie o zaginięciu psa 3. Napisz podanie do liceum z prośbą o przyjęcie. PROSZE JAK NAJSZYBCIEJ

1. Dzień dobry drodzy nauczyciele! Mam zaszczyt zaprosić was na wieczór z piłką nożną. Odbędzie się na hali Arkadia, o godzinie 15.40. Mam nadzieję, że ujżę was na wieczorku! Serdecznie zapraszamy! 2. UWAGA! Zaginął pies, rasa: Owczarek niemiecki. Cały czarny, ma łatę na prawej nodzę, białą! Wabi się Sara. Jeżeli ujżycie takiego psa, proszę o kontakt. Numer Telefonu :7848938 NAGRODA 200zł 3. Dzień Dobry. Nazywam się :........ Bardzo bym chciała pojawić się u Państwa w Liceum, ponieważ bardzo mi zależy aby chodzić to takiej dobrej szkoły, w której są sami ambitni nauczyciele! Myślę, że z moją śrędnią oceń uda mi się pojawić w takim Liceum, bardzo mi zależy. Chciałabym, dalej się edukować, i pokazywać jakie to jest przyjemne!

1                                                      Zaproszenie        Mam zaszczyt zaprosić wszystkich nauczycieli z naszej szkoły na "wieczór z piłką nożną", które odbędzie się dnia 21.11.2011r. o godzinie 18.00 w hali sportowej.                                                                                             Uczniowie klasy II   2                                                  Ogłoszenie      W dniu 30.11.2011r. zaginął mi czarno-biały pies z czerwoną obrożą. Ostatni raz widziany był przy ulicy Morskiej 6. W razie znalezienie psa, proszę o kontakt 665-123-746.