potrzebuje złote myśli z lektury mały książę i dopiski z jakej jest to planety np.(jakiś cytat )- planeta (kogoś tam) za najlepszą dpowiedzdaje naj

potrzebuje złote myśli z lektury mały książę i dopiski z jakej jest to planety np.(jakiś cytat )- planeta (kogoś tam) za najlepszą dpowiedzdaje naj
Odpowiedź

1) ,,Znacznie trudniej jest sądzić siebie niż bliźniego. Jeśli potrafisz dobrze siebie osądzić, będziesz naprawdę mądry." - PLANETA (325) KRÓLA;  2) ,,Róże są efemeryczne. Efemeryczne, znaczy zagrożone bliskim unicestwieniem." - PLANETA (330) GEOGRAFA; 3) ,,Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu." - PLANETA ZIEMIA;  4) ,,Decyzja oswojenia niesie w sobie ryzyko łez." - PLANETA ZIEMIA;   5) ,,Dorośli są bardzo dziwni!" - PLANETA (325) KRÓLA; 6) ,,Gdy jest bardzo smutno, to kocha się zachody słońca." - PLANETA (B-612) MAŁEGO KSIĘCIA;  7) ,,Lecz oczy są ślepe. Szukać należy sercem." - PLANETA ZIEMIA;  8) ,,Należy wymagać tego, co można otrzymać. Autorytet opiera się na rozsądku." - PLANETA (325) KRÓLA.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

potrzebuje złote myśli z lektury mały książę i dopiski z jakej jest to planety np.(jakiś cytat )- planeta (kogoś tam) za najlepszą dpowiedzdaje naj

potrzebuje złote myśli z lektury mały książę i dopiski z jakej jest to planety np.(jakiś cytat )- planeta (kogoś tam) za najlepszą dpowiedzdaje naj...