Ile zapłaci klient za zakupy.   0.23kg ziela ang. w  cenie 43,00zł / 1kg 25dag kawy w cenie 70,00zł / 1kg 33dag kakao w cenie 85,00zł / 1kg 0,02kg wanilii w cenie 115,00zł / 1kg 0,001t cukru pudru w cenie 4,50 / 1kg  35g cynamonu w cenie 96,00zł / 1kg

Ile zapłaci klient za zakupy.   0.23kg ziela ang. w  cenie 43,00zł / 1kg 25dag kawy w cenie 70,00zł / 1kg 33dag kakao w cenie 85,00zł / 1kg 0,02kg wanilii w cenie 115,00zł / 1kg 0,001t cukru pudru w cenie 4,50 / 1kg  35g cynamonu w cenie 96,00zł / 1kg
Odpowiedź

0.23 * 43,00+0,25 * 70,00 + 0,33 * 85,00 + 0,02 * 115,00 + 4,50 + 0,035 * 96,00 = 9,89 + 17,5 + 28,05 + 2,3 + 4,5 + 3,36 = 65zł60gr

0,23 kg * 43 zł/kg + 0,25 kg * 70 zł/kg + 0,33kg *85 zł/kg + 0,02 kg *115 zł/kg + 1kg * 4,5 zł/kg + 0,035 kg * 96 zł/kg = 65,60 zł

Dodaj swoją odpowiedź