Streszczenie 32 rozdziału lektury pt: Przygody Tomka Sawyera  PROSZE!!!!!!

Pewnego dnia tomek poszedł z kolegami do parku pobawic sie nawsze po szkole szedł nad rzeke i pewnego dnia wpad pod nią w pobliżu był kucharzewski i jch uratowal omały włos chłopców to nauczyło niekąpać sie w rzece . pomogło

Tomek nie stracił nadziei. Pozostawił Becky i udał się na poszukiwanie wyjścia. Niespodziewanie wyszedł na brzeg Missisipi. Wrócił po Becky, a potem dzieci zabrała przepływająca łódź. Po dwóch tygodniach od wydostania się z pieczar Tomek dowiedział się, że sędzia Thatcher kazał zabezpieczyć wejścia do grot dębowymi drzwiami. Klucz do nich trzymał u siebie. Wtedy Tomek powiedział o obecności Indianina Joego pod ziemią.

Język polski

napisz streszczenie z rozdziału 12 z lektury przygody Tomka Sawyera proszę pomuszcie i jeszcze napisz przygodę z piratami na jutro...