pomocy!! Polecenie: Cztery czekolady i cztery batony kosztują razem 12 zł. Dwie takie czekolady i sześć batonów kosztuje 9 zł i 20 gr. Co jest droższe: baton czy czekolada? O ile?
pomocy!! Polecenie: Cztery czekolady i cztery batony kosztują razem 12 zł. Dwie takie czekolady i sześć batonów kosztuje 9 zł i 20 gr. Co jest droższe: baton czy czekolada? O ile?