charakterystyka porównawcza Danusi i Jagienki z "Krzyżaków". prosze o nie kopiowanie innych prac

Danusia była zwykłą dziewczynką ( dwórką ) Księżnej Anny Danuty. Była bardzo deliktna i piękna. Jagienka chciała się pokazać z jak najlepszej strony była waleczna niczegi się nie bała , chciała być prawdziwym bohaterem .. Jak to opowiadała ' Zbyszkowi ' , w którym była baardzo zakochana i chciała się mu dorównać . Danusia podobała się każdemu mężczyźnie miała piękną urodę i to dlatego ją Zbyszko wybrał. Po śmierci Danusi , Zbyszko zakochał się w Jagience i to ona dla niegi się zmieniła ( zmieniła styl ubioru , styl kobiecości) Danusia , a Jagienka to dwie różne postacie różniło ich wiele cech. Myślę , że pomogłam bo w szkole miałam identyczne zadanie i napisąłam to samo i doatałam 5. :)