Jakie korzyści, a jakie szkody przyniosła mieszkańcom miast rewolucja przemysłowa? Wypisz je, a potem oceń, czy przemiany XIX wieku spowodowały poprawę czy pogorszenie warunków życia w miastach.

Korzyści: -samolot-szyprze i dalsze poruszanie sie -komputer-rozrywka -zabawki,gry-rozrywka -rozwinięta medycyna-mniej ludzi choruję Szkody: -komputer-niszczy wzrok,uzależnia -samochody-więcej spalin -papierosy i alkohol- szkodzi zdrowiu Moim zdaniem dzięki przemianom w XIX wieku rozwinęła się motoryzacja, medycyna, komputery, które w dzisiejszych czasach dla wielu milionów ludzi są niezbędnym elementem życia. Jednak to wszystko w pewnym stopniu szkodzi ludziom i środowisku. Ale niestety wszystko ma swoje dobre i złe strony.