Cześć , pomożecie mi w zadaniu ? To jest bardzo dla Mnie ważne ;) Napisz jeden dzień z życia dorosłego . ( mam opisać co się tak dzieje , jak wszystko wygląda ) muszę to mieć na aż na A4 napisane . BARDZO PROSZĘ . !

JEDEN DZIEŃ Z ŻYCIA DOROSŁEGO CZŁOWIEKA Jak co dzień rano moja mama wstała o godzinie 5:30,ponieważ idzie do pracy i zawsze przygotowuje nam śniadanie do szkoły.Dziś wstałam razem z nią żeby zobaczyć jak wygląda jej dzień.Zadzwonił budzik,mama wstała i zaczeła krzątać się po domu.Najpierw poszła do toalety załatwić potrzebe fizjologiczną,potem poszła do łazienki żeby się przyszykować,(umyć,ubrać,umalować).Gdy już się przygotowała poszła do kuchni.Wstawiła wodę na herbatę i zaczeła przygotowywać nam śniadanie.Wyjeła chleb,wędline,ser żółty,sałate,pomidory i masło.Zrobiła nam wszystkim śniadanie i postawiła na stole,kanapki do szkoły ładnie zawineła w folie aluminiową i włożyła w woreczki dla mnie,brata i taty.Zrobiła sobie herbatę i zaczeła jeść śniadanie.Po dwudziestu minutach zaczeła się szykować do wyjścia do pracy.ubrała buty,płaszcz,szalik,czapkę i wyszła z domu.Zawsze jeżdzi autobusem do pracy,o godzinie 7:10 ponieważ do pracy ma na 8:00.Jazda ta zajmuję jej około 30 minut.W pracy zawsze jest 10 minut przed czasem dlatego robi sobie tam kawę i przygotowuję się do pracy,włącza komputer,loguje się i zapoznaje się z harmonogramem dnia.Moja mama pracuję w banku,udziela informacji klientą indywidualnym na temat kredytów,sprawdza dokumenty czy są dobrze wypełnione i czy dany klient jest zdolny żeby dostać kredyt.Mama lubi tą pracę bo jak sama twierdzi pomaga ludzią którzy potrzebują pieniędzy i jej praca nie jest stresująca.Kończy pracę o 16-tej i po drodzę do domu zawsze robi zakupy.W domu jest zawsze o 17:30.Po wejściu rozbiera się z roboczego ubrania i przebiera w domowe,myję ręcę i idzie do kuchni przygotować obiado-kolację.Gotuję,zmywa i przy okazji sprząta mieszkanie,a to kurze zetrze,podłogę umyję itd..Gdzieś koło 19-tej jest gotowe jedzenie i jemy zaległy obiad(kolacje).W czasie konsumcji obiado-kolacji mama pyta jak minął każdemu dzień i co w szkole,czy wydarzyło się coś nowego.Opowiada co nowego u niej w pracy,jakich miała klientów i ile kredytów udzieliła.Po posiłku i po naszych rozmowach mama zmywa naczynia.Potem ma chwilę dla siebie ogląda swój ulubiony serial o godzinie 20.Po serialu idzię się kąpać i szykuję się do spania.Gdzieś o koło 22-iej kładzie się do łożka ale nie idzie spać tylko czyta jakieś informację związane z pracą.Opisałam moją mamę ponieważ uważam ją za idealną kobietę to właśnie ona jest moim autorytetem.Ma tyle obowiązków i nigdy nie narzeka że jest zmęczona,zawsze ma dla mnie czas i potrafi rozwiązać każdy mój problem.Jest moją najlepszą przyjaciółką.