Piszę sprawozdanie . Jak napisać ? :    1. Sprawozdanie ze szkolnego apelu z okazji Dnia Kobiet  2. Sprawozdanie ze szkolnego apelu z okazji dnia kobiet

1. Sprawozdanie ze szkolnego apelu z okazji Dnia Kobiet

Musisz uwzględnić parę punktów w swojej pracy: -część 1 informacyjna, czyli kto? co? gdzie? kiedy? z jakiej okazji? Musisz dokładnie podać wszystkie informacje na dany temat, w tym przypadku apel z okazji Dnia Kobiet -część 2 sprawozdawcza, tutaj musisz opisać przebieg wydarzenia. Musisz pamiętać o zachowaniu chronologii. Używaj słów typu: najpierw, następnie... -część 3 oceniająca. W zakończeniu możesz króko ocenić wydarzenie, ale pamietaj, że obiektywnie.      Sprawozdanie musi opisać prawdziwe wydarzenie. Ma charakter informacyjny!