Jak się spowiada ? Prosze, napiszcie, co i kiedy trzeba powiedzieć, jak sie zachowac, co i kiedy mówi ksiądz ? Daję naj !

Jak się spowiada ? Prosze, napiszcie, co i kiedy trzeba powiedzieć, jak sie zachowac, co i kiedy mówi ksiądz ? Daję naj !
Odpowiedź

-Niech będzie pochwalony Jezus chrystus. -na wieki wieków amen. ostatni raz byłam u spowiedzi np. tydzień temu od tamtego czasu bardzo zgrzeszyłem następującymi grzechami:.................... -więcej grzechów nie pamiętam ale za wszystkie grzechy serdecznie żałuje i obiecuje poprawe. -tu ci ksiądz daje rozgreszenie i mówi co masz odmówić

Jestem uczennica klasy X, ostatni raz u spowiedzi bylam XX temu. zadana pokute XXXX. Obrazilam Pana Boga następujacymi grzechami : XXX,OOOO.IIII.wiecej grzechow nie pamietam za wszystkie serdecznie zaluje i prosze cie ojcze o nauke, pokute i rozgrzeszenie. (ksiadz moze powiedziec: "wyslawiajmy Pana Boga" a ty odpowiadasz bo Jego milosierdzie trwa na wieki)

Dodaj swoją odpowiedź