Opisz jeden dzień z życia nastolatki. Pilne!!

Rano wstaje o 7.00 do szkoły.Je śniadanie i przed 8.00 wychodzi z domu,bo ma szkołę za rogiem.Po dniu spędzonym w szkole;nauce,sprawdzianach i spotkaniach na przerwie z koleżankami wraca do domu.Je obiad około godz. 15.00.Potem relaksuje się przy słuchaniu muzyki z mp4.Na godz. 16.00 jest umówiona z koleżanką.Razem będą się uczyć do sprawdzianu z historii.O 19.00 jest w domu i odrabia resztę lekcji.po 20.00 dzwoni do kolegi bo przygotowuje wraz z nim niespodziankę dla jednej z koleżanek z okazji urodzin.Potem jeszcze zerknie chwilę w tv,bo w sumie to ją nie interesuje telewizja.Ma "ważniejsze" sprawy.Ok 21.00 kładzie się do łóżka i jeszcze długo myśli o niebieskich migdalach zanim uśnie.

O godzinie 09:00 wstaje i szykuje się do szkoły. Przed wyjściem zostawia karteczkę z napisem,że będzie dłużej w szkole. Po dotarciu do szkoły, odnosi kurtkę, i idzie pod klasę,tam gdzie ma lekcje. Stoi z koleżankami,i gadają o różnych sprawach,w tym o chłopkach.  Po lekcjach spotyka się na mieście ze znajomymi,idą na pizze,kebaba i chodzą po mieście . O godzinie 15:00 wraca do domu,je obiad,odrabia lekcje, siada przed komputerem,a  godzinę później wybiera sie z psem na spacer. O godzinie 18:00 je kolacje, kąpie się, bierze książkę,i zaczyna czytać jakąś powieść (wybierz sobie). Potem włącza telewizor,i do godziny 21:00 ogląda filmy.Następnie odkłada wszystko na bok, wyłącza komputer, żegna się z psem,i idzie spać .