Eine 6,5- kg Packung eines Waschmittels kostet 7,95 euro. Ein anderes Waschmittel wird in einer 9,5- kg -Packung zu 10,64 euro angeboten. Was ist Billiger? pomóżcie co to znaczy?? i rozwiążcie od razu!! z góry thx:**

Eine 6,5- kg Packung eines Waschmittels kostet 7,95 euro. Ein anderes Waschmittel wird in einer 9,5- kg -Packung zu 10,64 euro angeboten. Was ist Billiger? pomóżcie co to znaczy?? i rozwiążcie od razu!! z góry thx:**
Odpowiedź

Jedno 6,5 kilogramowe opakowanie proszku do praniu kosztuje 7,95 euro. Inny proszek do prania jest w jednym 9,5 kilogramowym opakowaniu za 10,64 euro. Co jest tańsze ? 

Dodaj swoją odpowiedź