Napisz list motywacyjny do prezesa stowarzyszenia pomocy dzieciom pomocna dłoń' prosząć w charakterze wolontariusza.

(twoje imię i nazwisko)  ul.Raciborska 90,Kraków  tel.00300569  e-mile: [email protected]         Szanowny Prezesie!   Piszę do pana z ogromną prośbą a mianowicie o  pomoc trójce dzieciom znalezionych w opustoszałym budynku,jestem  wielokrotnie nagradzanym wolontariuszem i proszę pana o jakie kolwiek wspracie dla tych dzieci i pomoc w odnalezieniu im rodziców zastępczych.Bardzo proszę o przemyślenie mojej prośby.   Z poważaniem (imię i nazwisko)     tam musisz sobie pozmieniać dane bo pozmyślałam troche ale mysle że pomogłam : )