Napiszę przemówienie na temat "Szkoła bawi, uczy i wychowuje "   Przemówienie musi być na 2 min czytanego tekstu, inne odrzucam, zgłaszam jako naruszenie.

Szkoła to nasz drugi dom, to w niej poznajemy swoich przyjaciół, pierwsze miłości a także pierwsze smutki. Dzięki niej poszerzamy swoje pasje i ambicje. Wielu z nas kiedy usłyszy słowo "szkoła" mówi tylko negatywne rzeczy, ale jakby nie patrzeć to dzięki dobremu wykształceniu, które zapewnia nam właśnie szkoła możemy znaleźć pracje i spełniać swoje cele. Żyjemy w takich czasach kiedy do szkoły może uczęszczać każde dziecko, a nawet jest to obowiązkowe.