daje naj.! ii 5o pkt!   Prosze o rozwiązanie zadań z załącznika od 11 do 21. chociaż z 5 zad. zróbciee  pliskaa mamy to na jt a ja mam jeszcze duzo innych. ; //   PROSZEE !!! :*:*;D:D xdd    

daje naj.! ii 5o pkt!   Prosze o rozwiązanie zadań z załącznika od 11 do 21. chociaż z 5 zad. zróbciee  pliskaa mamy to na jt a ja mam jeszcze duzo innych. ; //   PROSZEE !!! :*:*;D:D xdd    
Odpowiedź

11. B 12. C 13. A 14. D 15. B 18. 2,50 zł × 6 = 15 zł Za 6 takich bochenków zapłacę 15 zł. 19. 4,80 zł : 3 = 1,60 zł 1,60 zł × 8 = 12,80 zł Za 8 kg takich jabłek zapłacimy 12,80 zł. 20. 4,5 kg : 36 = 0,125 kg 0,125 kg × 24 = 3 kg W 24 takich pudełkach znajduje się 3 kg cukierków. 21. 30 dag = 0,3kg 0,3kg = 6 zł 3 : 0,3 = 10 6 zł ×10 = 60 zł Za 3 kg cukierków trzeba zapłacić 60 zł.

Dodaj swoją odpowiedź