Witam mam pytanie co drozej wyjdzie na przykladzie 10 litrow np. 0,5l wodki kosztuje 18 zl a 0,7 wodki kosztuje 25 zl co drozej wyjdzie kupujac 10 litrow

Witam mam pytanie co drozej wyjdzie na przykladzie 10 litrow np. 0,5l wodki kosztuje 18 zl a 0,7 wodki kosztuje 25 zl co drozej wyjdzie kupujac 10 litrow
Odpowiedź

 20*18=360zł bo litr ma 1000 ml    10*0,7=7 litrów 7*25=175    odp Taniej wyjdzie kupienie 10 litrwó 0,7l Chyba dobrze zrobilem a jak zle to sorry z góry 

Dodaj swoją odpowiedź