Opisz swój dzień w czasie perfekt  8 zdań  proszę przetumaczyci ALE NIE Z NETA

Ich bin um 7 Uhr aufgestanden-Wstałam o 7. Ich habe mich angezogen.-Ubrałam się. Ich habe das Fruhstuck gegessen.-Zjadałam śniadanie. Ich bin in die Schule gegeangen.-Poszłam do szkoły. Ich bin nach Hause um 15 Uhr zuruckgekommen.-Wróciłam do domu o 15. Ich habe zu Mittag gegessen-Zjadłam obiad. Ich habe gelernt und meine Hausaufgaben gemacht-Uczyłam się i odrobiłam lekcje. Dann habe ich am Computer gespielt und Musik gehort-Potem grałam na komputerze i słuchałam muzyki. Um 20 Uhr habe ich ferngesehen-O 20 oglądałam telewizję. Ich habe geduscht und zu Abend gegessen.-Wzięłam prysznic i zjdałam kolację. Ich bin schlafen gegangen.-poszłam spać.