Co robiłeś wczoraj przez cały dzień?? Napisz. (Gdyby ktoś się nie kapnął chodzi o opis zwykłęgo dnia - wstałem, zjadłem, szkoła, prywatny angielski, obiad, zabawa z psem, granie na kompie, odrabianie lekcji, telewizja, spać)

Pewnego wczorajszego ranka wstałam o godzinie 7:30. Umyłam się, ubrałam i poszłam do szkoły. Po szkole miałam prywatne lekcje matematyki. Następnie gdy wróciłam do domu zjadłam obiad i od razu usiadłam na kompa. Czatowałam ze znajomymi na facebooku a potem odrabiałam lekcje. Gdzieś około godziny 19:00 musiałam wyjść z psem. Zrobiliśmy sobie długi spacer a potem spotkałam znajomych. Bardzo lubię sobie z nimi rozmawiać na szczere tematy. Około 21:00 oglądałam telewizję. Następnie się wykąpałam i słuchając muzyki poszłam spać. :) Eines Tages wachte ich gestern Morgen um 7:30 Uhr. Ich wusch, gekleidet und zur Schule gegangen. Nach der Schule nahm ich Privatunterricht in Mathematik. Dann, wenn ich nach Hause kam ich zu Abend gegessen und sofort setzte sich auf den comp. Chatten mit Freunden auf Facebook und dann tat ihr Unterricht. Irgendwo um 19:00, musste ich den Hund zu verlassen. Wir machten einen langen Spaziergang und dann mit Freunden getroffen. Ich mag Sie, um sie in einer offenen Themen zu sprechen. Um 21:00 sah ich TV. Dann, in einem Bad und legte sich schlafen Musik hören. :)

1. Ich stehe um (7) Uhr auf. 2. Ich ziehe mich an. 3. Um (7:30) frühstücke ich. 4. Danach gehe (fahre) ich in die Schule. 5. In der Schule lerne ich von (8) bis (14) Uhr. 6. Dann komme ich nach Hause zurück. 7. Um (15) esse ich zu Mittag. 8. Nach dem Mittagessen sehe ich (2) Stunden fern, höre ich Musik oder spiele ich Computer. 9. Von (18) bis (19) mache ich Hausaufgaben. 10. Um (19) esse ich das Abenbrot. 11. Ich gehe ins Bett um (22) Uhr.   1. Wstaję o (7). 2. Ubieram się. 3. O (7:30) jem śiadanie. 4. Potem idę (jadę) do szkoły. 5. W szkole uczę się od (8) do (14). 6. Potem wracam do domu. 7. O (15) jem obiad. 8. Po obiedzie oglądam telewizję (2) godziny, słucham muzyki albo gram na komputerze. 9. Od (18) do (19) odrabiam prace domowe. 10. O (19) jem kolację. 11. Idę do łóżka o (22).   W miejsce (..) możesz wstawić swoją godzinę, jaka tylko ci pasuje. Mam nadzieję, że pomogłam :) Pozdrawiam :)