pomocy ???? Piszę z koleżankami gazetkę  i nie wiemy co na ten miesiąc napisać  pomocy??????

napiszcie może coś o euro 2012 mecze kiedy bedą i o której , liste najlepszych uczniów, napiszcie jakieś żarty i zagadki :)

A co w tym miesiącu będzie popularne . Oczywiście EURO . :) Opiszcie jakie dróżyny będą zamieszkiwały w poszczególnych rejonach Polski . Gdzie odbędą sie najważniejsze mecze . Kto jest faworytem . Jakie znane gwiazdy zjadą do naszego kraju i w jakiej miejscowaości będziemy mieli szasne je zobaczyc .   pozdrawiam pixel ;]   P.s jezeli gazetka szkolena to zróbcie jakąs liste z najlepszymi uczniami na koniec roku 2012 ;)