Scharakteryzuj swoje pokolenie. - nazwa pokolenia - cechy wyróżniające - stosunek do przeszłości - stosunek do przyszłości - cenione wartości - wspólne doświadczenia

Charakteryzacja pokolenia : moje pokolenie sklada sie z wielu młodych osób, ktore dąża do tego by zdobyc pieniadz i wyrózniac sie w tłumie. Newielka garstka ludzi z mojego pokolena dazy do tego by miec dobrą szkołę czy zdobyc naprawde dobry zawód a później miec pracę taką o jakiej marzyli. Takich ludzi jak oni się wysmiewa, zupełnie nie wiem czemu. Sa to normalni ludzie ktorzy zamiast robiena nic robia cos. Ucza sie scisle by kiedys otwerac wlasne firmy  zatrudniac nowych ludzi. Dzsiejsza młodziesz nie mysli przyszłosciowo. Mysli jak pojsc do szkoly odbębnic swoje  isc do domu pograc na komuterze czy szlajac sie po miescie bez celu lub krecic sie po centrach handlowych czy pubach oczywiscie nie za swoje pieniadze tylko rodzicow, ktorzy zdobyli je ciazka praca i dobrym wyksztalceniem. Wiele mlodych osob do 25 roku zycia mieszka jeszcze u rodzicow. jedni prace maja drudzy sa na ich utrzymaniu. Niewiem naprawde jak nazwac takie mlode pokolenie. Czy bedzie pasowac pokolenie leniwe? Czy pokolenie buntowników? Cechy ktore wyrozniaja pokolenie dzisiejsZe od pokolenia naszych rodzicow dziadkow czy pradziadkow sa bardzo duze. Nasi dziadkowie czy pradziadkowie walczyli o nasza wolnosc, by nam zylo sie lepiej. Nasi rodzice z ch opowiadan mieli ciezko. Ale czasy sie zmienily. Cechy  ktore nas wyrozniaja sa cechami złymi. Co my teraz robimy aby naszym dziecia zapewnic byt i jakosc przyszlego zycia? Nie walczymy o lepsza Polskę bo nam sie poprostu nie chce... Nasz stosunek do przeszlosci jest niekiedy obojetny, bo przeciez co nas obchodzi jak zyli rodZice czy dziadkowie. Teraz jest teraz i zyjemy dniem dzisiejszym niewiele myslac przeciez o przeszłosci. Ale juz przyszłosc nasza przyszłosc to na niej powinno nam zalezec. Niektuzi mlodzi ludzie zz naszego buntowniczego pokolenia o niej mysla. Dobra szkola, najlepsza praca, kariera zawodowa, ewentualne  małżenstwo srednio dwoje dzieci i pekny dom z ogródkiem. Ale tacy ludzie ciezka praca w przyszlosci sobie na to zapracowali wiec nie dziwmy sie im ze mają duzo. Bo oni do tego dążyli. W dzisiejszych czasach duża i ceniana wartosc ma pieniadz bo przeciez jakby go nie bylo to ne mieli bysmy nic. Nie ktore osoby cenia sobie rodzine jej cieplo domowe, wspolne wyjazdy na wakacje, dobrze płatna prace. Wspolne doswiadczenia to takie by dos do celu nalezy brnąc z zamknetymi oczami i nie spogladac sie za siebie. Łączy nas takze histora, historia rodzicow i naszych przodków to są nasze wspólne doswadczenia.