wybierz ogłoszenie o prace i napisz do niego list motywacyjny oraz CV. (wszystko musi się zgrywać)

Ogłoszenie: zatrudnię osobę na stanowisko nauczyciela języka angielskiego w Szkole Podstawowej nr 13 w Warszawie. Kandydatury proszę składać do sekretariatu szkoły do  30 czerwca. Dokumenty osoby starającej się o prace powinny zawierać: CV, list motywacyjny, kopie dyplomów ukończenia ewentualnych kursów, certyfikaty, i inny dodatkowe.     CV: Imię i nazwisko:   Joanna Kowalska Data i miejsce urodzenia: 23.05.1986 Warszawa Miejsce zamieszkania: ul. Jasna 12, 00-003 Warszawa Telefon: 555 428 929 Adres e-mail: [email protected] Cel zawodowy: Praca jako nauczyciel Wykształcenie: 2010-2005 Uj Krk - Magister Filologii angielskiej 2005-2001 XXI LO im. Hugona Kołłątaja w Warszawie 2001-1998 Gimnazjum nr 5 Warszawa 1998-1992 Szkoła Podstawowa nr 16 Warszawa Doświadczenie zawodowe: 2011-2010 Nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 16 w Warszawie Dodatkowe kwalifikacje : brak Zainteresowania: taniec, sport, muzyka   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów marketingowych i rekrutacyjnych.     Warszawa 17.06.2012                                                                                Podpis: Joanna Kowalska   List motywacyjny   Joanna Kowalska                                                              Warszawa, 17.06.2012 ul. Jasna 12 00-003 Warszawa                                     dr Jan Nowak                                                                Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 16   Szanowny Panie Dyrektorze! W odpowiedzi na zamieszczone ogłoszenie na stronie internetowej, chciałabym zgłoscić swoją kandydaturę na stanowisko nauczyciela języka angielskiego w Szkole Podstawowej nr 16 w Warszawie. Posiadam wszelkie niezbędne kwalifikacje do objęcia stanowiska nauczyciela. Jestem absolwentką wydziału anglistyki Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie. Odbywałam praktyki jako nauczycie tegoż języka w Szkole Podstawowej nr 16. Bardzo lubię język angielski oraz pracę z dziećmi dlatego chciałabym połączyć te dwie pasje. Jestem osobą rzetelną, pracowitą i sumienną. Liczę na możliwość rozmowy kwalifikacyjnej, abym mogła osobiście zaprezentować swoją kandydaturę.                                                                                   Z poważaniem                                                                                Joanna Kowalska   Zalączniki: CV kopie dyplomu     Mam nadzieję, że pomogłam :)