PILNE !!! Opisz jak zmieniają się role społeczne wraz z upływem lat. PILNE !!!                                               POMÓŻCIE

Rola społeczna człowieka bardzo sie zmienia z wiekiem. Najpierw nic nie umiemy i wszystkiego musimy sie uczyć. Jesteśmy przedszkolakami, uczniami, gimnazjalistami, studentami. Potem możemy już naszą wiedzę wykożystywać, stajemy sie praktykantami, pracownikami czasem szefami. Po drodze jeszcze zakładamy rodziny stajemy się żonami i matkami lub mężami i ojcami. Następnie zostajemy dziadkami i szczęśliwymi emerytami którzy już nic nie muszą robić.