Napisz 5-argumentów Teza:Jestem przekonana/any ze palenie papierosów szkodzi zdrowiu.I rozprawke na ten temat.

palenie szkodzi ! uwazam ze palenie szkodzi poniewaz papierosy zawieraja wiele szkodliwych prodoktow takich jak tyton. Twierdze ze palenie nie szkodzi osobie palacej ale takze calej rodzinie pniewaz duzo pieniedzy potrzeba na zakuppapierosow, szkodzi to dziecia. Palenie doprowadza do wielu chorob takich jak rak płuc czy nie wydolnosc pluc. Palenie w czasie ciazy moze skutkowac na zdrowiu dziecka jak i matki. Walka z nalogiem jest bardzo trudna wiec lepiej nie probowac papierosow i innych uzywek.

Jestem przekonany , że palenie papierosów szkodzi . Palenie papierosów szkodzi nam i także naszym kolegom i koleżankom z naszego otoczenia , bo są zmuszeni wdychać dym . Dym papierosa jest bardziej szkodliwszy od samego papierosa . Niszczą nam nasz organizm a najwięcej nasze płuca . Gdzie powodują aż do raka płuc . Wydajemy na nie mnustwo pieniędzy , a możemy wydać je na cos innego . Często zaczynamy palić przez naszych równieśników a my ulegamy .