Gdyby w czasach świętego Szczepana istniała prasa a ty byłbyś dziennikarzem  napisz artykuło jego śmierci na pierwszą stronę  gazety co najmiej 6 zdań daje naj:D

Gdyby w czasach świętego Szczepana istniała prasa a ty byłbyś dziennikarzem  napisz artykuło jego śmierci na pierwszą stronę  gazety co najmiej 6 zdań daje naj:D
Odpowiedź

Saul faryzeusz zatrzymał i doprowadził do więzienia,ucznia Jezusa,Szczapana.Wiemy że wierny Szczepan nikomu nie zrobił krzywdy.Oskarżali go fałszywie,lecz on się nie bał.Odważnie mówił im o Bogu i o Jezusie,ale sędziom się to nie spodobało.O Jezusie przecież wiedzieli dużo,sami skazali Go na śmierć.Szczepan był pełen ducha i mądrości,nie mogli sędziowie sprostać mądrości i duchowi,z którym mówił.Więc skazali go na ukamieniowanie.Drodzy bracia,wiemy że Bóg nie zapomni o naszym wiernym proroku.Tyle nam pomógł,uleczył,i takich ludzi fałszywie oskarżają.Słowo Boże jest najważniejsze.Z Bogiem się nie walczy.Przyjdzie i na nich kara ale sroższa bo od Boga.Drodzy bracia módlmy się za naszego drogiego brata Szczepana.

Informujemy iż miejscowi archeolodzy znaliżli szczątki kości w  skamieniołości które prawdopodobnie o jwst taka hipoteza mogły być szczątki ciała św szczepana który prawdopodobnie według legend został ukamieniowany przez społeczność żydowskąw Jerozolimie.

Dodaj swoją odpowiedź