Napisz opowiadanie na temat: moja wymarzona szkoła lub fantastyczna podróż.

Szkoła moich marzeń jest cała kolorowa. Powinno być tam wesoło . Nauczyciele muszą być mili dla uczniów i nie zadawać dużo prac domowych .    Za brak zadania domowego powinno zostawać po lekcjach i pisać 10 razy zawszę będę odrabiał/a zadania domowe , a nie dostawanie 1 ! Lunch powinien być dla każdego chętnego za 2 zł. W bibliotece powinny się znajdować nowe książki . Na sali gimnastycznej powinno być dużo balonów itp. W konkursach powinni brać udział wszyscy chętni ! Gdy ktoś nie jest przygotowany do kartkówki lub sprawdzianu , nie powinno się stawiać 1 , tylko przełożyć sprawdzian dla tej osoby na następny dzień. Nauczyciele powinni prowadzić zabawne lekcje ( zabawnie tłumaczyć )   Boisko powinno być osobno dla klas 1- 3 i 4-6. W każdej klasie powinny być laptopy. Tablice powinny być dotykowe !      To jest moja wymarzona szkoła.

Moja wymarzona szkoła W mojej wymarzonej szkole wszyscy są dla siebie mili i uśmiechnięci.Uczniowie zwracają się życzliwie do nauczycieli,a nauczyciele do uczniów.Nie ma kłótni i bójek.Wszędzie dookoła jest kolorowo i wesoło.Wszyscy uczymy się za pomocą komputerów,nie musimy nosić podręczników i zeszytów.Kazdy z uczniów ma swój komputer.Nie ma także jedynek ani uwag do dzienniczka.Nie musi tego być ponieważ wszyscy uczniowie się uczą i nie wagarują.Szkoła staje się przyjemnością,a nie obowiązkiem.Lekcje zaczynają się od godziny 11 żęby każdy mógł przyjść wyspany i wypoczęty.