kostka margaryny KASIA waży 25 dag i kosztuje 1.20, Ile kilogramów margaryny kupisz za 15.60 zl ?
kostka margaryny KASIA waży 25 dag i kosztuje 1.20, Ile kilogramów margaryny kupisz za 15.60 zl ?
1kg margaryny kosztuje 4.80 15.60:4.80=3.25 kupisz 3kg25dag
za 1kg- 4,80 15,60; 4,80= 3,25 Kupisz 3,25 kg margaryny.
kostka margaryny KASIA waży 25 dag i kosztuje 2,60. ile kilogramów margaryny kupisz za 33,80 zł ?...