Zapytaj ile kosztuje? - Jedna szklanka soku jabłkowego - Jeden kawałek sernika - Jedna filiżanka herbaty - 2 PUlpety PROSZE ZADANIE NA JUTRO

Zapytaj ile kosztuje? - Jedna szklanka soku jabłkowego - Jeden kawałek sernika - Jedna filiżanka herbaty - 2 PUlpety PROSZE ZADANIE NA JUTRO
Odpowiedź

Wie viel Kostet eine Tasse Apfelsaft wie viel Kostet ein Stück Käsekuchen Wie viel Kostet eine Tasse Tee wieviel Kosten zwei Boden Schweinefleisch

Dodaj swoją odpowiedź