Opis wiosny

Moją ulubiona pora roku jest wiosna. Zaczyna się 21 marca, a kończy 21 czerwca. Wtedy świat budzi się po zimowej drzemce, topnieje śnieg, ptaki zaczynają wesoło śpiewać, wróciły już z ciepłych krajów i budują gniazda, a zwierzęta wychodzą ze swoich zimowych norek. Słońce zaczyna mocniej przygrzewać, na dworze robi się cieplej, a dni są coraz dłuższe.
Codziennie widać jak trawa się zieleni, a na drzewach rozwijają się liście i kwiaty. Świat staje się piękny i kolorowy, przypomina zaczarowaną krainę.
Wiosna lubię patrzeć na ogródek mojej mamy, w którym rośnie mnóstwo kwiatów. Kwitną w nim stokrotki, narcyzy i różnokolorowe tulipany. W tym kresie mamy duży przypływ energii i niesamowitą chęć do życia. Widać jak ludzie są weseli zaczynają częściej i chętniej wychodzić ze swoich domów, aby pospacerować, pooddychać świeżym powietrzem i podziwiać piękno przyrody. Rolnicy w tym czasie rozpoczynają już pierwsze prace wiosenne. Bardzo lubię tę porę roku i czekam na nią z utęsknieniem i radością.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Napisz długi opis wiosny na wsi uwzględniając m.in pracę polne PLISSS POTRZEBUJE NA JUTRO DAJE NAJ

Napisz długi opis wiosny na wsi uwzględniając m.in pracę polne PLISSS POTRZEBUJE NA JUTRO DAJE NAJ...

Język polski

prosze o opis wiosny mam na jutro mam nadzieje że sie na was nie zawiode

prosze o opis wiosny mam na jutro mam nadzieje że sie na was nie zawiode...

Geografia

Opis wiosny. Naprzykla: Ptaki wracaja z cieplych krajow,zwierzeta wychodza z senu zimowego itp...

Opis wiosny. Naprzykla: Ptaki wracaja z cieplych krajow,zwierzeta wychodza z senu zimowego itp......

Język polski

podajcie opis wiosny

podajcie opis wiosny...

Język polski

Opis wiosny

Moją ulubiona pora roku jest wiosna. Zaczyna się 21 marca, a kończy 21 czerwca. Wtedy świat budzi się po zimowej drzemce, topnieje śnieg, ptaki zaczynają wesoło śpiewać, wróciły już z ciepłych krajów i budują gniazda, a zwierzęta wy...

Język polski

Opis wiosny

Moją ulubioną porą roku jest wiosna. Wszystko wygląda wtedy tak pięknie. Świat staje się piękny i kolorowy.

Na dworze robi się coraz cieplej, dni stają się coraz dłuższe. Słońce zaczyna mocniej przygrzewać. Przyroda budzi s...