Napisz przemówienie, w którym zwrócisz się do swoich kolegów z klasy z prośbą o poszanowanie godności osobistej dziewczyn i kulturalnego zachowania się w stosunku do nich.

Drodzy koledzy !!!             Zebraliśmy się właśnie w ............. < wpisujesz miejsce tam gdzie mówisz przemówienie > po to, aby omówić kilka ważnych spraw.          Jako chłopcy musimy sanować wszystkich, jednak ja się dziś zwracam w szczególności do szanowana dziewcząt, gdyż ostatnio można zauważyc jak je traktujecie. Pomyślcie sobie po co im np. dokuczacie? Wówczas gdy nadejdzie rozstanie po 3 klasie gimnazjum wtedy zaczniecie tęskić bo większość z wak pójdzie do innych szkół. Zauważcie, że w szkole jest wszystkiem dobrze, bo np. ktoś płata figle i wszyscy oopowiadamy o jej jak to fajnie dziś w szkole było... . W szkole zawsze każdy dzień jest inny. Jednak gdy będziecie już starsi to pewnie pójdziecie do pracy, a tam codziennie każdy dzień wygląda inaczej. Szanujcie się a będzie się wam dobrze żyło, spędzajcie ten czas najlepiej jak umiecie ze swoimi koleżankami i rówieśnikami. Za kilka, kilanaście lat może i nawet będziecie żałować tego, co robiliście w dawniejszych latach. Trzeba się cieszyć każdym dniem. Druga sprawa drodzy koledzy, dotyczy kulturalnego zachowania się w szkole jak i w domu w stasunku do innych. Musicie pamiętać, że tak jak już wcześniej wspomniałem/am, musicie się cieszyć każdym dniem. Jak dokuczacie lub bijecie rówieśnika wtedy oni/one się czują pokrzywdzone i znienawidzą Was. Lepiej jest żyć w zgodzie.            Dziękuje za wysłuchanie i zapamiętajcie to a będzie się wam życ całkowicie lepiej.   Oczekuję na najlepszą odpowiedź. Pisałam to co myślałam =) Ps. Ostatnio w szkole pisaliśmy właśnie sprawozdanie więc powinno być dobrze.