Za 2 3/4(dwie całe i trzy czwarte)kg bananów mama zapłaciła 11zł.Ile kosztował 1kg bananów? działanie i odpowiedz,pliss

Za 2 3/4(dwie całe i trzy czwarte)kg bananów mama zapłaciła 11zł.Ile kosztował 1kg bananów? działanie i odpowiedz,pliss
Odpowiedź

 11 : 2 i  3/4 = 11 : 11/4 = 11 * 4/11 = 4    odp: 1kg bananów kosztuje 4zł .                                                                 Mam nadzieje ze pomogłem . 

Dodaj swoją odpowiedź