pomoże ktoś????????????????? proszę daje naj
pomoże ktoś????????????????? proszę daje naj
0,2 kg - 20 zł |*5 1kg - 100zł
należność 3 zł - 0,2 kg należność X zł- 1 kg X=3·1:0,2=15 zł Należność - 15 zł
Pomoże ktoś proszę daje naj...
POMOŻE KTOŚ PROSZĘ DAJE NAJ mam napisać odnośnie lektury "dzieci z bullerbyn": 1. Jaki kształt miała ulubiona foremka piernikowa dzieci a). serduszka b).prosiaczka c).myszki 2. ile ziarenek grochu było w butelce a). trzysta dwadzieścia...
Pomoże ktoś proszę daje naj...
pomoże ktoś proszę daje naj...
pomoże ktoś proszę daje naj...