Cześć. Słuchajcie mam prośbę pomożecie mi napisać podanie do szkoły? Bo chcę się przenieść i muszę napisać podanie. Ale szczerze mówiąc mam mały problem. Z góry dziękuje

twoje imię i nazwisko: ..........                                                                                 miejsce zamieszkania,kod pocztowy:.........                                                                                                       dyrekcja szkoły nr......                                                                                                        im............ w ................                                           PODANIE Zwracam się z uprzejmą prośbą o przyjęcie mnie do pańskiej szkoły. ................(jeśli jest to technikum lub liceum profilowane to napisz dlaczego chciałabyś chodzić do szkoły o takim profilu).Prośbę swą motywuję tym,że ta szkoła spełnia moje oczekiwania i jest dla mnie bardzo interesująca. Myślę,że dzięki tej szkole mogłabym spełnić swoje oczekiwania i marzenia.(możesz dodać informacje o swoich największych osiągnięciach) Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.                                                                                                                   z poważaniem,                                                                                                             podpis:......................... miejscowość,............. data:....................................................