jak się spełnia święta bożego narodzenia w polsce potem w meksyku,niemczech i australi     daje naj

polska - święta bożego narodzenia wszyscy kochają. polacy najczęściej ubierają choinkę dają pod nią prezenty, a w dzień bożego narodzenia na początku łamią się opłatkiem  siadają przy stole spożywają 12 posiłków i czekają aż na niebie pojawi się pierwsza gwiazdka i otwierają prezenty :)   meksyk - W dniu 24 grudnia do szopki wkładane jest dzieciątko Jezus. Przed rozpoczęciem uroczystej wigilijnej kolacji figurce dzieciątka cała rodzina śpiewa kolędy. Tradycyjną wigilijną potrawą w Meksyku jest indyk w czekoladzie. Podaje się też poncz z owocami, który bardzo często przygotowany jest między innymi z: guajawy, jabłek, suszonych śliwek, orzechów, tamaryszku, soku z trzciny cukrowej i cynamonu. Do ponczu dodaje się tequilę lub rum.   nniemczech - http://www.uczdziecko.pl/przedszkolak/artykuly/artykul/zobacz/das-weihnachten-czyli-jak-w-niemczech-obchodzi-sie-swieta-bozego-narodzenia.html   australia -  nie mogłam znaleźć    mam nadzieję że pomogłam :)