wiecie ile może kosztować 1 metr jedwabiu białego ?? prosze odpowiadajcie :)

wiecie ile może kosztować 1 metr jedwabiu białego ?? prosze odpowiadajcie :)
Odpowiedź

21 złotch do 24, zależy gdzie jakiej jakości itd

Średnio 25 zł, ale zależy też gdzie jest wyrabiany jak we Włoszech to napewno droższy.

Dodaj swoją odpowiedź