czy uważasz że cena zawsze idzie w parze z jakością? podaj przykłady..

czy uważasz że cena zawsze idzie w parze z jakością? podaj przykłady..
Odpowiedź

Moim zdaniem cena idzie z jakością. Według mnie makaron lubella- 3,60 jest lepszy od innych podróbek :) Chociaż niektóre produkty są nieadekwatne do swojej ceny.

Wg mnie cena zawsze idzie w parze z jakością , np. buty za 30zł z rynku a buty za 200 zł z nike to już widać różnice ;p

Dodaj swoją odpowiedź