Napisz, czy Zbyszko był godzien pasa i ostróg rycerskich (charakterystyka z elementami rozprawki). Chodzi o lekture " Krzyżacy "

Nie pamiętam treści Krzyżaków, ale pamiętaj w rozprawce o: Kiedy piszesz pierwsze zdanie zacznij od: Poniższe argumenty przedstawią, że Zbyszko jest godzien pasa oraz ostróg rycerskich/nie jest godzien tego i tego. Kiedy piszesz rozwinięcie pamiętaj o konkluzji i argumentach! Kiedy piszesz zakończenie napisz tak: Uważam, że moje argumenty niezbicie dowodzą, że Zyszko był godzien pasa i ostróg rycerskich/że Zbyszko nie był godzien tego i tego :)