Siema mam zadanie z polskiego muszę napisać list. Treść zadnia: Napisz podanie do szkoły do której wybierasz się po ukończeniu Gimnazjum. Tylko niezapomnijcie o akapitach proszę:)   Z góry dzięki:)

Zwracam się z uprzejmą prośbą o przyjęcie mnie do klasy I o profilu biologiczno- chemicznym w roku szkolnym 2012/2013. Prośbę swa motywuje tym, ze kończe gimnazjum i pragne kształcić się dalej w waszej szkole, dodam ze bardzo interesuję mnie chemia. Proszę o pozytywne rozpatrzenie prośby. Z poważaniem ... ZAŁĄCZNIKI - świadectwo ukończenia gimnazjum - wyniki egzamninu