Jak opisać obraz. (opis obrazu) Proszę pomóżcie. Jutro w szkole na ocenę będziemy opisywać obraz. Ja nie wiem jak.

Jak opisujesz obaz najpierw musisz podać autora i tytuł. Potem mówisz jakie kolory na danym obrazie dominują ( jakich kolorów jest najwięcej) i co przedstawia. Potem mówisz własną ocenę, czyli czy obraz ci się podoba, czy nie :)

wstęp:autor ,tytuł,rok,wymiary,technika malowania,gdzie obraz sie znajduje   rozwinięcie:opis elementów obrazu,kolory,położenie elementów (tło,ugóry,w centrum itd.)   zakończenie:ogólne wrażenie nasza opinia. ___________________________________________________________________   Życzę szóstki z opisu ;)