Napisz reportaż na jeden z podnaych tematów.   1."Wigilia w moim domu" 2."Święto wiosny" w naszej szkole 3."Szkolny Dzień Kobiet"

"Szkolny Dzień Kobiet"   8.3.2013r u nas w szkole odbył się apel z okazji Dnia Kobiet.Przed apelem chłopcy-dżentelmeni podarowali wszystkim panią po pięknym ,czerwonym tulipanie.Następnie o 10.00 odbył się apel na którym wyspępowali chłopcy a dziewczyny  z wielką uwagą oglądały występ.Po apelu wszyscy rozeszli się do swoich klas .W klasach złożyli życzenia i podarowali czekolady orza żółte tulipany .Dziewczyny powiedziały ,że był to najlepszy dzień kobiet.