Jak rozpocząć rozprawkę na temat : "Czy warto wagarować?" ?

(akapit :) ) Moim zdaniem, wagary nie przynoszą nic dobrego.Powinniśmy się kształtować, i poszerzać naszą wiedzę,dlatego nie warto tracić takiej szansy poprzez wagary.Tą tezę potwierdza argument mówiący o ...... i piszesz. Wymieniasz argumenty (np. konsekwencje u rodziców, nauczycieli, nadrabianie zaległości), a dalej, to powinno już pójść dobrze. Powodzenia.

Moiom wypowiedzia opiszę problem, który dotyka wielu młodych ludzi w wieku szkolnym. Ten problem to wagary .Więc warto wagarować czy nie?? Zdania uczniów są podzielone. Inni uważają, że to jedyna metoda na nie dostanie jedynki albo innej złej oceny{dla mnie zła ocena to już 4}. Reszta elektoratu uczniowskiego jednym głosem mówi, że wagary to przestępstwo oraz jak ktoś na nie raz poszedł to pójdzie i drugi, i trzeci raz próbując namawiać innych.